WHITE*STAR napisał(a):

Ja w ogóle nie pisałem o wartości piłkarskiej tych zawodników. Świerzbi mnie to, że niektórzy uważają, że Wisła sięga po piłkarzy tanich. Tymczasem doświadczeni ligowcy biorą dużo, a przy tym nie dają możliwości transferu gotówkowego. W ten sposób, w który dzieje się to obecnie pod względem sportowym, Wisły się nie odbuduje.
W ogóle to przeświadczenie o nieomylności zarządu jest straszne. Nic dziwnego, że poprzedni zarząd tak długo miał wsparcie kibiców, skoro ci chapią wszystko jak młode pelikany.
|
A ilu Ty masz w drużynie "doświadczonych" ligowców? Ja naliczyłem 15, a odejść może jeszcze Pietrzak, Lis, Burliga - zostanie nam 12 gości którzy pograli więcej w ekstraklasie niż kilka spotkań.
Jak się kończy granie połową skłądu młodzieży widać było na wiosnę.
Mylisz wiarę w nieomylność ze zwykłym zaufaniem do ludzi którzy na nie zasłużyli. Czy Stolarczyk na nie nie zasłużył? Czym Ci podpadł w dotychczasowej przygodzie z klubem? A to nie kto inny jak on kładzie ostatecznie stempel na przyjściu danego zawodnika do Wisły.