Wyświetl pojedynczy post
Guzik
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: z rozporka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85144
Stary 18.06.2019, 06:06
Delgado napisał(a):Wyświetl post
Co do Maków mam mieszane uczucia, niby talenty, ale nic nie pokazali na szczeblu ekstraklapy. Piech jednak walił gole swego czasu.
z tymi bramkami to szału nigdy nie było https://www.transfermarkt.pl/arkadiu...spieler/100485
Odpowiedz cytując