Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Guzik
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: z rozporka
Offline
#
85144
18.06.2019, 06:06
Delgado
napisał(a):
Co do Maków mam mieszane uczucia, niby talenty, ale nic nie pokazali na szczeblu ekstraklapy. Piech jednak walił gole swego czasu.
z tymi bramkami to szału nigdy nie było
https://www.transfermarkt.pl/arkadiu...spieler/100485
Guzik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Guzik
Znajdź inne posty napisane przez Guzik