Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Adrio
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2010
Offline
#
85131
17.06.2019, 18:59
Do tego Lisa w tym okienku opchnąć + jakaś klauzula od kolejnego transferu w jego przypadku i był by git. potem znów postawmy na któregoś z młodych bramkarzy o których mówimy w skali talentów.
Adrio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Adrio
Znajdź inne posty napisane przez Adrio