dokładnie o tym pisałem już, facet istnieje dzięki temu, że grzeje temat i nie ma znaczenia czy chodzi o nas czy żydów, ważne by było kontrowersyjnie i klikalnie, najlepsze jest to że zwykły tvn-owo-michnikowy pismaczyna stał się mega kumaczem w sprawach kibicowskiego Krakowa, maczet itp, no śmiech na sali
