Wyświetl pojedynczy post
viktor56
Senior Member
 
Od: 12.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20818
Stary 17.06.2019, 13:53
szprotson napisał(a):Wyświetl post
byłby chyba chorym pojebem pisząc w temacie ze Kita był w Krakowie, i odnosiłbym sie do sytuacji z przed nastu lat.
W ciagu ostatnich tygodni, Kita był na meczu. Wiecej nie ma sensu tutaj pisac
Myślałem, że ironizujesz. Czekamy więc, czy coś z tego będzie.
Odpowiedz cytując