szprotson napisał(a):

byłby chyba chorym pojebem pisząc w temacie ze Kita był w Krakowie, i odnosiłbym sie do sytuacji z przed nastu lat.
W ciagu ostatnich tygodni, Kita był na meczu. Wiecej nie ma sensu tutaj pisac
|
Myślałem, że ironizujesz. Czekamy więc, czy coś z tego będzie.