wściekłe pięści węża napisał(a):

Oczywiście, że Jadczakowi nie chodzi o poprawę sytuacji czy w ogóle naświetlenie patologii w polskiej piłce. Jemu chodzi tylko i wyłącznie pojazd po Wiśle, bo im gorzej u nas, tym lepiej dla niego. Siłą rzeczy będzie dyskredytował wszystkich mogących pozytywnie wpłynąć na losy Wisły, bo skończy mu się źrodełko z lajkami.
To nie jest facet piszący o Wiśle obiektywnie, a każdy kto wierzy w jego dobre intencje, albo rzetelność jest naiwniakiem.
|
dokładnie, Z TYMŻE kto wierzy że on działa z premedytacją (czy tam na zlecenie

(czyje


) ) aby zniszczyć Wisłe , jest takim samym naiwniakiem
to zwykła menda dziennikarska , która po prostu będzie grillowała temat do upadłego bo zapewnia mu to fejm , klikalność , a więc i zarobki , od gościa który pisał dla lokalnych portalików o burzy z gradem w radomiu , bo jednego z bardziej rozpoznawalnych dziennikarz(oli)y śledczych , jak tylko dostanie okazje to z niej skwapliwie skorzysta
notabene w obie strony , bo jak puścił tego tweeta , o żydowni która torpeduje pomoc Wiśle , to awansował na Wiślackiego dziennikarza hehehe
pytanie tylko czy teksty o trupie Człowieka , były z głupoty , czy świadomym trollingiem , bo gość naprawde awansował w swoim środowisku dzięki tej sprawie , i tak łatwo nie popuści