Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5338
Stary 16.06.2019, 19:24
wściekłe pięści węża napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, że Jadczakowi nie chodzi o poprawę sytuacji czy w ogóle naświetlenie patologii w polskiej piłce. Jemu chodzi tylko i wyłącznie pojazd po Wiśle, bo im gorzej u nas, tym lepiej dla niego. Siłą rzeczy będzie dyskredytował wszystkich mogących pozytywnie wpłynąć na losy Wisły, bo skończy mu się źrodełko z lajkami.

To nie jest facet piszący o Wiśle obiektywnie, a każdy kto wierzy w jego dobre intencje, albo rzetelność jest naiwniakiem.
dokładnie, Z TYMŻE kto wierzy że on działa z premedytacją (czy tam na zlecenie (czyje ) ) aby zniszczyć Wisłe , jest takim samym naiwniakiem


to zwykła menda dziennikarska , która po prostu będzie grillowała temat do upadłego bo zapewnia mu to fejm , klikalność , a więc i zarobki , od gościa który pisał dla lokalnych portalików o burzy z gradem w radomiu , bo jednego z bardziej rozpoznawalnych dziennikarz(oli)y śledczych , jak tylko dostanie okazje to z niej skwapliwie skorzysta

notabene w obie strony , bo jak puścił tego tweeta , o żydowni która torpeduje pomoc Wiśle , to awansował na Wiślackiego dziennikarza hehehe

pytanie tylko czy teksty o trupie Człowieka , były z głupoty , czy świadomym trollingiem , bo gość naprawde awansował w swoim środowisku dzięki tej sprawie , i tak łatwo nie popuści
Odpowiedz cytując