Wyświetl pojedynczy post
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20810
Stary 15.06.2019, 13:28
rozarian napisał(a):Wyświetl post
Faktem jest, że Wisłocki rozmawiał z Kitą. Przedstawił mu sytuację Wisły i nawet jakby, coś, gdzieś, kiedyś się wydarzyło, to zapraszał do Krakowa Nie wiem tylko, czy Kita nie jest już zbyt ciężko doświadczony biznesem piłkarskim, by pakować się w kolejną taką przygodę.
Dla Kity jako miłośnika futbolu i udziałowca to z pewnością spora "frajda" zarządzać klubem, tym bardziej tak rozpoznawalną marką jak Wisła. Poza tym roczna inwestycja w Nantes to może 3 lata inwestowania w Polsce w klub? Ciężko nawet określić jakieś konkretne liczby dotyczące takiego przedsięwzięcia, ale jeśli Kita zdecyduje się przyjść za namową Wisłockiego i kogoś jeszcze pod Wawel to jest zalążek na wyjście z tarapatów finansowych na być może kilkanaście lat? Kto wie? Pożyjemy zobaczymy...
Odpowiedz cytując