Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

a jak tam z tym Kitą, bo w internetach huczy , że ponoć bardzo realnie na to liczymy , a na forum nic ?
czyżby forumowicze twardziej stąpali po ziemi niż Wisłocki ?
|
To już jakaś dekada będzie, jak Kite do nas przymierzają

Coś jak reforma służby zdrowia...