nero napisał(a):

|
Czy ja dobrze ogarniam obecna sytuacje, że Rafał Wisłocki jest prezesem Wisła Kraków SA i TS Wisła czyli dokładnie tak samo jak jakiś czas temu było z Marzeną Sarapatą ? Czy dobrze kojarzę, że na jednej z konferencji wyjaśniającej bałagan po Sarapacie, ktoś ładnie to tłumaczył jak absurdalnie wyglądało ta sytuacja gdy Sarapata miała kontrolować samą siebie.
|
Od kontroli nad Zarządem jest Rada Nadzorcza
I przy tym jak trio Kuba, Królewski, Jażdżyński ograniczyli wpływ TSu na spółkę, tak naprawdę nie ma znaczenia kto tam jest w zarządzie.
A że chętnych na prezesurę tego stanowiska nie ma to inna sprawa.
Wisłocki już kilka razy powtarzał, że jest nim z przymusu.