nero napisał(a):

|
Czy ja dobrze ogarniam obecna sytuacje, że Rafał Wisłocki jest prezesem Wisła Kraków SA i TS Wisła czyli dokładnie tak samo jak jakiś czas temu było z Marzeną Sarapatą ? Czy dobrze kojarzę, że na jednej z konferencji wyjaśniającej bałagan po Sarapacie, ktoś ładnie to tłumaczył jak absurdalnie wyglądało ta sytuacja gdy Sarapata miała kontrolować samą siebie.
|
Tak, to dalej wygląda równie absurdalnie z punktu widzenia corporate governance.