|
Jadczak honorowym członkiem socios? Ja pierdziele, ludziom to już ładnie w dekiel wali.
Serek napisał co napisał nim powstało socios. Podejrzewam, że nawet nim powstał pomysł na socios. Wiele ludzi pisało wtedy do tej gnidy o wiele ostrzej. Wiele osób broniło wtedy zarządu. Wiele osób było wtedy w błędzie.
Jadczak to teraz wykorzystał, bo jest kur.wą, która lubi siać ferment. To że ma kolegów pasiastych żydów od których bierze informacje skreśla go jako bezstronnego dziennikarza.
Zresztą był zaproszony na spotkanie z zarządem socios i nie skorzystał. Taki to wiarygodny ch.uj.ek.
Ostatnio edytowane przez Coglin : 12.06.2019 o godz. 20:41.
|