wyar napisał(a):

oj chlopoie zapedziles sie w kozi rog, jedynego nieomulnego ktory swym laskawym wzrokiem jest w stanie wybaczyc innym przyznanie sie do winy i nieoswiecenia ale sam stoi na na moralnym wzniesieniu dumnie spogladajac na wszechobecny plebs.
Powiem to tak, a nawet ujme w dwa rozne sformulowania znaczace to samo:
- (dla plebsu) - .......isz wasc kocopaly!
- ( dla najjasniej oswieconego) - Niedorzecznosci prawisz!