Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5324
Stary 12.06.2019, 20:07
wyar napisał(a):Wyświetl post
Belkot
oj chlopoie zapedziles sie w kozi rog, jedynego nieomulnego ktory swym laskawym wzrokiem jest w stanie wybaczyc innym przyznanie sie do winy i nieoswiecenia ale sam stoi na na moralnym wzniesieniu dumnie spogladajac na wszechobecny plebs.

Powiem to tak, a nawet ujme w dwa rozne sformulowania znaczace to samo:

- (dla plebsu) - .......isz wasc kocopaly!

- ( dla najjasniej oswieconego) - Niedorzecznosci prawisz!
Odpowiedz cytując