Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5320
Stary 12.06.2019, 14:37
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Ty chłopie jesteś głupi czy sam nie wiesz co pisałeś na tym twitterze? Nie wiedziałem, że tam takie "kwiatki" w twoim wykonaniu(i nie chodzi o obrażanie przez jakąś patologiczną jednostkę dziennikarzy, bo jak się szybko okazało Jadczak nie był jedynym...). To że masz dość "specyficzne" poglądy to wie każdy kto obserwuje shoutbox(posty o maczetach, o Marzence, Dukacie, itd.). Zamiast trywializować to przepraszać na kolanach. Po drugie to kompletny brak jaj u Ciebie. Pamiętam doskonale jak Jadczak pytał się(kiedy go obrażałeś) czy jesteś Golda. To Ty jak typowy anonim(troll) z sieci nie potrafiłeś powiedzieć, że nazywam się tak i tak, i siedzę w zarządzie Socios... Trzeba być niekiedy facetem(ale taki to podpisywałby się z imienia i nazwiska od początku...).
Sorry ale Robert kiedy pisał z Jadczakiem nie robił to jako członek zarządu Socios, gdyż wówczas nie było jeszcze stowarzyszenia. Nie widzę niczego zdrożnego w odpowiedziach serka na Twitterze bo widziałem bardziej chamskie w wykonaniu osób publicznych i znanych, które nie tłumacza się z tego wiec dlaczego Robert ma się tłumaczyć z pyskówki z Jadczakiem. Wpis Jadczaka to zwykła manipulacja i chęć zasiania fermentu wśród kibiców Wisły co jak widać po wpisach Twoich Koalika i szczególnie wyara się mu udało. Najbardziej śmieszy mnie fakt, że o socios chcą decydować osoby, których nie ma w szeregach stowarzyszenia.... Prawda jest taka, ze jeśli okazałoby się ze cokolwiek nie zgadza się w finansach stowarzyszenia lub środki zostałyby rozdysponowane na inne cele niż uzgodnione z sociosto wtedy z socios się żegnam
Porównywanie Piotrka i Roberta do Dukata o Sarapaty na Twitterze uznaje za zwykle s....ysyństwa
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując