Wyświetl pojedynczy post
wyar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5318
Stary 12.06.2019, 14:17
Bóg Trybun (objawion) napisał(a):Wyświetl post
Masz rację. Tyle, że spor nie idzie o anonimy jak my a o zasadę. Dziennikarz skumplowany z gosciem, ktory wlasną firmę nazwal AntyWisla, bedzie pisal o podejrzanych powiązaniach. A ludzie zaufają jemu, bo lepiej postac z boku i pokomentowac. Strefa komfortu nienaruszona.
Kolektywizm to sposob myslenia,ktory dewaluowal sie wraz z czasem,zwlaszcza w Polsce. Dzisiaj jednak najwazniejszy jest kolektywizm Socios - najwazniejszy i najbardziej niebezpieczny,takze dla Wisly.

Ale nasz wikimedrzec zaraz nam wybije to z glowy. Najwazniejsze - jest nowy wrog ! I jego inaczej "pokonac" sie nie da - jak przez napie.rzanke ! Stoisz z boku - nie pomagasz,a wrecz szkodzisz ! A kto szkodzi - to wrog !

Czekamy na Nowy Wspanialy Swiat ! prosimy Cie,o objawion ! Tlumacz nam rzeczywistosc,ze szkodnikami i stonkami jak Jadczak czy Stanowski,czy mikrob wyar ! Czy wschodazja jest znowu smiertelnym wrogiem ?

Wielki Bracie ? Kto wrog,a kto przyjaciel ?
You'll never know...
Odpowiedz cytując