Wyświetl pojedynczy post
wyar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5316
Stary 12.06.2019, 13:57
Bóg Trybun (objawion) napisał(a):Wyświetl post
No widzisz, my tu gadu gadu a życie plynie... I Socios działa, i emotikony szaleją, i słowa się lepią. Wiosna!

Miłego dnia, miłego pisania. Czekamy na Twoje nowe, lepsze Socios, daj znać po castingach!
Juz to pisales,i dalej tu jestes ? Miales wrocic za 5 lat - naprawde nie moglbys choc raz tego zrobic dla nowego,lepszego Socios ? Wtedy moglbys potlumaczyc mi,co to jest ironia,interpunkcja,moglbys tez nauczyc sie ze rolling on the floor laughing to nie to samo,co co rolling on the laugh flooring


Pozdrawiam z humorem i wiosna ! Milej przemiany materii ! Daj znac,co u kolegow od Bednarza !
You'll never know...
Odpowiedz cytując