Bóg Trybun (objawion) napisał(a):

No widzisz, my tu gadu gadu a życie plynie... I Socios działa, i emotikony szaleją, i słowa się lepią. Wiosna!
Miłego dnia, miłego pisania. Czekamy na Twoje nowe, lepsze Socios, daj znać po castingach!
|
Juz to pisales,i dalej tu jestes ? Miales wrocic za 5 lat - naprawde nie moglbys choc raz tego zrobic dla nowego,lepszego Socios ? Wtedy moglbys potlumaczyc mi,co to jest ironia,interpunkcja,moglbys tez nauczyc sie ze rolling on the floor laughing to nie to samo,co co rolling on the laugh flooring
Pozdrawiam z humorem i wiosna ! Milej przemiany materii ! Daj znac,co u kolegow od Bednarza !
