|
Jestem calkiem pewien ze ten temat nie powstal po to zeby sobie robic serie wrzutow nawzajem wiec moze trzeba troszke zluzowac i dac juz spokoj? Bo niewiele teraz w tej dyskusji jest faktycznej "Wisly Krakow w mediach"
Pewni ludzi w pewnych sprawach zdania swojego nie zmienia wiec to naprawde troszke walka z wiatrakami (w obie strony)
|