Wyświetl pojedynczy post
Dzinus
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5314
Stary 12.06.2019, 13:49
Jestem calkiem pewien ze ten temat nie powstal po to zeby sobie robic serie wrzutow nawzajem wiec moze trzeba troszke zluzowac i dac juz spokoj? Bo niewiele teraz w tej dyskusji jest faktycznej "Wisly Krakow w mediach"

Pewni ludzi w pewnych sprawach zdania swojego nie zmienia wiec to naprawde troszke walka z wiatrakami (w obie strony)
Odpowiedz cytując