Bóg Trybun (objawion) napisał(a):

Dobrze, tato. Ale wikipedię ogarniesz pewnie, to przekleję na te nowe, lepsze czasy. Dla Ciebie i grona Twoich przyjaciol z castingu:
Interpunkcja (łac. inter â pomiędzy, punctum â punkt) â graficzny odpowiednik intonacji, rytmu i tempa mowy, akcentu wyrazowego i zdaniowego. Stanowi ją zbiór znaków (we współczesnej polszczyźnie jest ich 10), inaczej zwanych znakami przestankowymi, uzupełniających zapis literowy tekstu oraz norm ich stosowania.
Dziękuję, że zwrociles swoją uwagę. Ty, wyar. Bez tego ani rusz. Milej lektury.
|
Spoko,synku. Lepiej napisz,czy mamy sie juz pozbyc Krolewskiego. U niego tez interpunkcja kuleje. Juz Ty i Twoi kumple czaja sie na niego,czy to jeszcze nie ten moment ? Jakbys mial jeszcze jakies...uhmmmm... przemyslenia,to wal smialo. Jako kwiat tego forum juz udowodniles w przeszlosci,ze nalezy polegac na Twojej umiejetnosci analizy rzeczy waznych,na pierwszy ogien idzie wiki !

Ciekawosc,stamtad czerpiesz wiedze o swiecie ?

Czy od wyznawcow z trybun ?
