Wyświetl pojedynczy post
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.06.2019, 13:09
wyar napisał(a):Wyświetl post
Dobre,podoba mi sie.

Dodaj jeszcze casting na dodatkowych Socios.
Ataki na wyara - bonus do dobrego samopoczucia.
Wyzszosc moralna "bo pracuje dla Wisly"(?) - gwarantowana.
Dopuszczalne popatrzenie na posty uzytkownika Bog Trybun - zwlaszcza z przeszlosci.
Nawet dobre tylko roftli za malo.
Moze jak wstawisz więcej to nawet autoironię w nicku zrozumiesz. Ale to mniej istotne.

Istotne jest to, jak przekuc slowa na czyny.
Przez 5 lat Socios zrobi na Wisle wiecej dobrego niz wszystkie posty anonimowych uzytkownikow takich jak wyar, BT(o) od poczatku tego forum łącznie. Dlatego, ze są w Socios ludzie pokroju Serka czy Piotrka, ktorzy dla Wisly poświecają cos wiecej, niż opinie. Nawet więcej niz anonimowosc.

Do spotkania za 5 lat zatem i milego pisania.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując