Nawet dobre tylko roftli za malo.
Moze jak wstawisz więcej to nawet autoironię w nicku zrozumiesz. Ale to mniej istotne.
Istotne jest to, jak przekuc slowa na czyny.
Przez 5 lat Socios zrobi na Wisle wiecej dobrego niz wszystkie posty anonimowych uzytkownikow takich jak wyar, BT(o) od poczatku tego forum łącznie. Dlatego, ze są w Socios ludzie pokroju Serka czy Piotrka, ktorzy dla Wisly poświecają cos wiecej, niż opinie. Nawet więcej niz anonimowosc.
Do spotkania za 5 lat zatem i milego pisania.