Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
wyar
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?
Offline
#
11
12.06.2019, 11:21
sanderuss
napisał(a):
Jestem. W kilku. Bo liczy sie idea. Cel uswieca srodki.
No widzisz. spoko. Jak dla mnie cel nie uswieca srodkow. Wlasnie dlatego ostroznie musialbym dobierac kompanow. Pozdrawiam
Ostatnio edytowane przez wyar : 12.06.2019 o godz. 11:28.
You'll never know...
wyar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wyar
Znajdź inne posty napisane przez wyar