Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 12.06.2019, 11:13
wyar napisał(a):Wyświetl post
A co w tym dziwnego ? Ty chcesz byc w jakiejs organizacji z ludzmi,ktorzy mysla inaczej niz Ty ? Zachowuja sie inaczej niz Ty ? Maja inne zasady ? Naprawde ? .
Jestem. W kilku. Bo liczy sie idea. Cel uswieca srodki.
Odpowiedz cytując