serek.c2 napisał(a):

Obrażasz się na inteligenta, a piszesz o ludziach Socios per głupki
Ja tam od dyskusji nigdy nie uciekam, jak masz jakiś temat to śmiało.
|
No uciekasz,bo oprocz ironii i szyderstwa to nie dowiedzialem sie,z czym ludzie w moich postach sie nie zgadzaja ? Ze nie chce uczestniczyc w Socios ? Napisalem,dlaczego. Opinie co do tego,czy powinienes byc w Zarzadzie,a takze tego,czy w Socios,takze podalem,odpowiednio argumentujac. Napisz,z czym sie nie zgadzasz,zamiast uprawiac szyderke. Chyba,ze nie czytales,i uprawiasz metode szukania i ataku na kozla ofiarnego. Wiesz,ze sie nie boje,prawda ?