Dzinus napisał(a):

Pogarda. Do Wislakow. Ode mnie. Tego sie nie spodziewalem przyznam.
Swoja droga zdaje mi sie ze udalo mi sie kontekst poznac z poprzednich postow, ale widac nie zdawalem sobie sprawy ze to Twoj prywatny czat z Serkiem. W takim razie wybacz
|
Dzinus napisał(a):

Pogarda. Do Wislakow. Ode mnie. Tego sie nie spodziewalem przyznam.
|
Dzinus napisał(a):

I wiesz co? Wszyscy jestesmy glupkami. Po cholere dawac kase na Socios i sie angazowac jak mozna by bylo w tym czasie saczyc piwko na laweczce i narzekac na tych wszystkich zlodziejaszkow i bandytow ktorzy przeciez ewidentnie udaja ze chca pomoc swojemu klubowi a w rzeczywistosci szykuja przekret na przekrecie.
|
Uwazasz,ze ten fragment w twoim zamierzeniu mial nie odnosic sie do mnie ? Lub do innych,ktorzy osmielaja sie teraz cos krytykowac w Socios ? Skad wiesz,ze pije piwo na lawce i narzekam,a nie wspomagam Wisly w taki czy inny sposob ? Te oskarzenia padaja od lat na tym forum,sa glupie i pogardliwe.