Wyświetl pojedynczy post
wyar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5288
Stary 12.06.2019, 10:12
Dzinus napisał(a):Wyświetl post
Pogarda. Do Wislakow. Ode mnie. Tego sie nie spodziewalem przyznam.

Swoja droga zdaje mi sie ze udalo mi sie kontekst poznac z poprzednich postow, ale widac nie zdawalem sobie sprawy ze to Twoj prywatny czat z Serkiem. W takim razie wybacz


Dzinus napisał(a):Wyświetl post
Pogarda. Do Wislakow. Ode mnie. Tego sie nie spodziewalem przyznam.
Dzinus napisał(a):Wyświetl post

I wiesz co? Wszyscy jestesmy glupkami. Po cholere dawac kase na Socios i sie angazowac jak mozna by bylo w tym czasie saczyc piwko na laweczce i narzekac na tych wszystkich zlodziejaszkow i bandytow ktorzy przeciez ewidentnie udaja ze chca pomoc swojemu klubowi a w rzeczywistosci szykuja przekret na przekrecie.
Uwazasz,ze ten fragment w twoim zamierzeniu mial nie odnosic sie do mnie ? Lub do innych,ktorzy osmielaja sie teraz cos krytykowac w Socios ? Skad wiesz,ze pije piwo na lawce i narzekam,a nie wspomagam Wisly w taki czy inny sposob ? Te oskarzenia padaja od lat na tym forum,sa glupie i pogardliwe.
You'll never know...
Odpowiedz cytując