Wyświetl pojedynczy post
Dzinus
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.06.2019, 10:03
wyar napisał(a):Wyświetl post
Jadu ? tez zastanawiam sie,skad u Ciebie taka zdolnosc do szybkiej oceny ludzi wlaczajac sie w srodek ich rozmowy lub nie znajac kontestu ? Poza tym kto ci powiedzial,ze Socios to jedyna organizacja,albo jedyne srodki ktore uratowaly Wisle ?

W tym tkwi twoja pogarda do innych Wislakow - uwazasz,ze jestes jedyny. Ja tak nie uwazam.
Pogarda. Do Wislakow. Ode mnie. Tego sie nie spodziewalem przyznam.

Swoja droga zdaje mi sie ze udalo mi sie kontekst poznac z poprzednich postow, ale widac nie zdawalem sobie sprawy ze to Twoj prywatny czat z Serkiem. W takim razie wybacz
Odpowiedz cytując