Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5274
Stary 12.06.2019, 09:36
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
@serek
Cytując klasyka "nie podoba ci się jak gram?! Wejdź i zagraj lepiej!"
"Nie odpowiada ci prezes?! przyjdź i pokaż co potrafisz"
Napiszcie jeszcze żeby przyjść i pod gniazdem sprawy wyjaśnić
Hmmm nie wiem dlaczego akurat w takie tony bijesz - ja to piszę całkiem poważnie. Naprawdę nie ma wielu osób, które na co dzień się angażują. Na walnym było ledwie 130 osób, do zarządu nikt się nie zgłosił, na akcje takie jak roznoszenie ulotek czy dzień dziecka przychodzą 20-30 osobowe grupy (i są to te same osoby). Przecież Wy musicie stworzyć alternatywę, my tego nie zrobimy. Założyliśmy stowarzyszenie, działa idealnie przejrzyście - pomóżcie nam, a nie obrażajcie się, bo się brzydko odzywałem do Jadczaka...
Odpowiedz cytując