Levis88 napisał(a):

@serek
Cytując klasyka "nie podoba ci się jak gram?! Wejdź i zagraj lepiej!"
"Nie odpowiada ci prezes?! przyjdź i pokaż co potrafisz"
Napiszcie jeszcze żeby przyjść i pod gniazdem sprawy wyjaśnić
|
Hmmm nie wiem dlaczego akurat w takie tony bijesz - ja to piszę całkiem poważnie. Naprawdę nie ma wielu osób, które na co dzień się angażują. Na walnym było ledwie 130 osób, do zarządu nikt się nie zgłosił, na akcje takie jak roznoszenie ulotek czy dzień dziecka przychodzą 20-30 osobowe grupy (i są to te same osoby). Przecież Wy musicie stworzyć alternatywę, my tego nie zrobimy. Założyliśmy stowarzyszenie, działa idealnie przejrzyście - pomóżcie nam, a nie obrażajcie się, bo się brzydko odzywałem do Jadczaka...