Wyświetl pojedynczy post
Dzinus
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5273
Stary 12.06.2019, 09:35
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
Sztuka kompromisu, nieźle. Ciekawe co na to prezes, na ile jest dojrzały.
Dla mnie życie to przede wszystkim rodzina

@serek
Cytując klasyka "nie podoba ci się jak gram?! Wejdź i zagraj lepiej!"
"Nie odpowiada ci prezes?! przyjdź i pokaż co potrafisz"
Napiszcie jeszcze żeby przyjść i pod gniazdem sprawy wyjaśnić
Zupelnie Cie nie rozumiem. Faktycznie nie masz wplywu na to jak graja pilkarze. Faktycznie nie masz wplywu na ruch kibicowski. Ale na Socios akurat wplyw masz - cholera, to przeciez stowarzyszenie. Naprawde przyklady nieadekwatne.

Jak zawsze w zyciu jesli chcesz cos zmienic to wymaga to wysilku i zaangazowania, nie bardzo rozumiem czego bys oczekiwal skoro na wzmianke o tym ze moglbys cos wiecej dac od siebie od razu tak sie jezysz.
Odpowiedz cytując