siara napisał(a):

Czy są jakieś KONKRETNE zarzuty wobec chłopaków z Socios ?
Coś ukradli, sprzeniewierzyli - teraz lub za czasów SKWK ?
Pan Jadczak nie podaje. Pisze że byli w SKWK , a resztę dodajcie sobie sami.
To jakbym ja powiedział do kolegi "Wiem że twoja żona, spotyka się z koleżanką, która zdradza swojego męża. Na nią wprawdzie nie mam nic, lecz sam dopisz sobie resztę"...
|
Będąc na stanowisku prezesa w stowarzyszeniu zbierającym pieniądze oprócz tego czy ma się konkretne zarzuty ważny jest też wizerunek. Który jak widzimy dla jakieś części kibiców jest ważny bo piszą o tym na forum.
Oczywiście można mówić, że wszystko jest transparentne, nikt nikogo nie oszukał, a prezes to złoty człowiek ale co z tego? Skoro może okazać się, że sporo grono osób, które mogłyby przelewać miesięcznie pieniądze dla klubu przez stowarzyszenie to nie wystarczy, że do ten transparentności te osoby chcą również prezesa, który nie ma fotek z osobami mającymi złą reputację.