Levis88 napisał(a):

|
Za stary już jestem na obrażanie się. Stwierdziłem tylko fakt. Widocznie nie tylko mi przeszkadzają pewne zachowania.
|
Rozumiem Cię jak najbardziej. Zastanawia mnie tylko jedno, dlaczego wycofujesz się zamiast mocniej się zaangażować i - jeśli nie odpowiadają Ci pewne zachowania/osoby - być realną alternatywą dla obecnych władz Socios? Przecież to stowarzyszenie - można zgłosić swoją kandydaturę do zarządu, a my naprawdę przed nikim nie zamykamy drogi.