Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5270
Stary 12.06.2019, 09:24
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
Za stary już jestem na obrażanie się. Stwierdziłem tylko fakt. Widocznie nie tylko mi przeszkadzają pewne zachowania.
Rozumiem Cię jak najbardziej. Zastanawia mnie tylko jedno, dlaczego wycofujesz się zamiast mocniej się zaangażować i - jeśli nie odpowiadają Ci pewne zachowania/osoby - być realną alternatywą dla obecnych władz Socios? Przecież to stowarzyszenie - można zgłosić swoją kandydaturę do zarządu, a my naprawdę przed nikim nie zamykamy drogi.
Odpowiedz cytując