Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5264
Stary 11.06.2019, 21:38
Ku..a a czy wy nie rozumiecie że na forum tutaj to wszyscy prawie o tym wiedzieli i powoli przeszli nad tym do porządku dziennego?Po co nam to tłumaczycie?Ja np mówiłem wprost że mogę przekazywać jakieś darowizny ale podania o członkostwo nie złożę właśnie ze względu na niektóre osoby w kierownictwie Socios- choć akurat Serek to ostatnio trochę zbastował.Ale tak jak mówiłem nami to się możecie nie przejmować gorzej z tymi którzy dziennikarską papkę łykają
Nikt nie twierdzi że oni coś ukradli.Wręcz przeciwnie pewnie sporo swojego zdrowia i czasu poświęcili żeby to stowarzyszenie było wzorem dla innych.Tym bardziej dziwi ten wizerunkowy strzał w stopę.
Ostatnio edytowane przez krysztal : 11.06.2019 o godz. 21:44.
Odpowiedz cytując