|
Coglin sądząc po twoim wpisie SKWK zakładałeś ty.Zadałeś wyżej pytanie to ci odpowiedziałem i nie miałem w tym złych intencji.Przeczytaj co pisałem wcześniej o Socios.Bardziej się przejmuje tą sytuacja niż wam się wydaje.Ale skoro dla was nie ma problemu .Rozumiem że Socios jest już zapełnione i o nowych członków walczyc nie trzeba.Jestem pewien że jeśli takie będzie podejście do sprawy to skończy się tokatastrofą.Z tym że tak naprawdę opinią osób z forum nie musicie się za bardzo przejmować bo tu kto miał wstąpić do stowarzyszenia to juz wstąpił.Problem w tym że jak zaczną walić w was pozostali dziennikarze-a zaczną-to bez strat z tego nie wyjdziecie.
Ostatnio edytowane przez krysztal : 11.06.2019 o godz. 17:43.
|