Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5255
Stary 11.06.2019, 17:13
Coglin napisał(a):Wyświetl post
Nie mieli pojęcia? A co wy wszyscy zdziwieni wyszliście właśnie z piwnicy po 2 latach?

Wystarczy zajrzeć od czasu do czasu na forum albo być na meczu i gwarantuję wam, że nie bylibyście zdziwieni i mieli pojęcie o takich rzeczach.

Mogę się pochwalić, że byłem na spotkaniu, na którym zakładano SKWK, tylko kogo to obchodzi?
A czy organizacja Socios to jakiś prywatny folwark(że członkowie mają szukać życiorysów "ważnych person")? Po drugie pełna jawność polega na tym, że chłop wychodzi i mówi/pisze, że był w SKWK(w takich i w takich latach) i opowiada czym się tam zajmował. Przy okazji może odpowiedzieć czy np. zna Miśka, Dukata, Zielaka i tym podobnych zjebów. Proste, logiczne, transparentne i do zweryfikowania. A nie że ktoś ma sobie gdzieś latać, wypytywać. Potem ludzie mają pełny obraz tego kto zasiada w Zarządzie i Komisji Rewizyjnej. Jak widać wzbudza to emocje.
Odpowiedz cytując