Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5250
Stary 11.06.2019, 15:46
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Najśmieszniejsze w tym wszystkim, że Szymon po prostu podał suche fakty(członkostwo w SKWK + dziwne posty jakiegoś anonimowego imbecyla, który okazał się ważną personą w Socios), a spotkał go jakiś niesamowicie agresywny atak. Jeżeli to nic takiego to po co chłopa atakować? Za to że przytoczył fakty? Jak ta organizacja miała być transparentna to Jadczak w tym pomógł i ujawnił rzeczy, o których inni nie mieli pojęcia(sądząc po reakcji twittera, itd.). Dziwne, że nikt się nie chwalił przynależnością do SKWK... czyżby to nie był taki zaszczyt ?
Nie mieli pojęcia? A co wy wszyscy zdziwieni wyszliście właśnie z piwnicy po 2 latach?

Wystarczy zajrzeć od czasu do czasu na forum albo być na meczu i gwarantuję wam, że nie bylibyście zdziwieni i mieli pojęcie o takich rzeczach.

Mogę się pochwalić, że byłem na spotkaniu, na którym zakładano SKWK, tylko kogo to obchodzi?
Ostatnio edytowane przez Coglin : 11.06.2019 o godz. 15:48.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując