Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
Pablito
Member
Od: 11.2018
Offline
#
5234
11.06.2019, 10:03
Spoko, tylko weź pod uwagę fakt, że na ten chwile aktywnych członków jest kilku. I bez tych ogarniaczy Socios może tylko gromadzić kasę... Nie ma na tą chwilę innych którzy mogli by to ogarniać...
Pablito
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pablito
Znajdź inne posty napisane przez Pablito