|
Ty sam zalatujesz nero - sorry ale Jadczak przedstawił klasyczna manipulacje - a Piotrek niech się tłumaczy. Jak wyglada klasyczna manipulacja Jadczaka ? Ot tak zestawiamy kilka faktów z życia człowieka - Piotrek był członkiem SKWK - prawda, brał udział w zebraniu członków - prawda, pisał na Fb z Dukatem - prawda został prezesem socios - 4 fakty podlane lekko sosem insynuacji - był w SKWK (nie podal Jadczak kiedy) i znał się z Dukatem znaczy kradł z nim a zebranie to wręcz tajne z sharksami (dowód kiedy i jak nie został przedstawiony) wychodzi równanie skoro Piotr był w SKWK znał Dukata to jest zamieszany w upieprzanie Wisły.
Jak bardzo łatwo zrobić taka manipulacje ? Proszę bardzo. Skoro red. Jadczak blisko współpracował z panem Rafałem Biegunem między innymi w 2018 r przy tworzeniu słynnego już reportażu (fakt),skoro Pan Rafał Biegun kilka miesięcy temu stwierdził ze zebrane przez niego pieniądze na słynne seicento w ramach zbiórki publicznej musiał przekazać na konto bliskiej mu osoby (fakt) to wychodzi na to ze red. Jadczak brał udział w zagarnianiu tych pieniędzy... Są fakty i powiązania i jest wniosek - krótko i na temat
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|