MB1906 napisał(a):

|
Nero, czy Ty dasz, sobie reke obciac za wszystkich swoich znajomych i tego co zrobia w przyszlosci?
|
Jak widać na przykładzie Pana Witolda, są w naszym środowisku jeszcze ludzie na poziomie, zaangażowani, którzy mają innych znajomych niż ludzi umoczonych i ze złą reputacją.
Z drugiej strony nie ma co się dziwić, większość ludzi angażujących się będą się znać z SKWK i rekinami, to zapewne jest nie do przeskoczenia.