Wyświetl pojedynczy post
avitus
Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37052
Stary 10.06.2019, 11:27
Od 30 lat w Europie nie ma zagrożenia konfliktami zbrojnymi mimo to nikt nie likwiduje swoich sił zbrojnych.
Polityka Rosji to osłabienie sojuszu militarnego NATO i gospodarczego UE,utrzymanie władzy w krajach byłego Związku Radzieckiego (co się stało gdy Janukowycz stracił władze a nowe władze wybrały Zachód wszyscy wiedzą -wojna w Donbasie,Krym ) i skrajnie nieprzyjazna bez względu kto u nas rządził (nawet Kwaśniewski czy Miller,100% komuniści)
Więc lepiej żeby amerykańscy żołnierze już tu byli w razie problemów nie będzie kłopotu z ich ściąganiem (jak w 1939 czekanie na Francuzów i Anglików,)to podnosi poziom bezpieczeństwa Polski.Dobrze by się stało gdyby również jednak unowocześnić NAszą armie (helikoptery,czołgi i inne,)bo samym gadaniem
nie poradzimy sobie w razie zagrożenia
W sprawie gospodarki energetycznej dobrze gdybyśmy mogli a nie musieli kupować rosyjski gaz.
Powinniśmy stosować dokładnie taką samą politykę jak Rosjanie w stosunku do Polski,a nie ustępować przed ich dyktatem.(no może poza trollowaniem,oni to robią na europejskich i amerykańskich forach na masową skalę)
Powód: Gramatyka
Ostatnio edytowane przez avitus : 10.06.2019 o godz. 11:40.