Wyświetl pojedynczy post
avitus
Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37050
Stary 09.06.2019, 22:29
Musimy dbać o własne bezpieczeństwo a Amerykanie je wzmacniają ,nie prowokować Rosji ?Czyli być bezbronnym wobec nich,równie dobrze może zmniejszyć armie lub ją w ogóle zlikwidować.Przed 2014 niektórzy pewnie tak myśleli ale w przyszłości różnie może być (kryzys gospodarczy gwałtowny spadek cen surowców,)
Nie można pogorszyć z nimi stosunków bo one są w temperaturze zera absolutnego,a rozmowy z Kremlem to oni robią co im.się podoba a my mamy to robić chcecie gaz płacić 500$,nie ? to zakręcamy,rosjanie na Ukrainie byli prześladowani przez faszystów to im.pomogliśmy a wy się nie wtrącajcie i taka to rozmowa na kolanach.Finansujemy partie usiłujące doprowadzić do rozpadu UE skodże ,prowokacje.Holendrów oczywiście nie strącili czy Tupolewa nie mogą oddać mimo że to dla nich drobiazg,ale pokazuje ich intencje,a dla wielu Polaków ważne.
NATO to głównie armia jankesów i tylko przed nimi Kreml czuję respekt.
Poza tym gospodarczo jesteśmy związani z Zachodem a nie Rosją wymiana handlowa jest z UE.i tak też było przed rokiem 2014,
Powód: Gramatyka
Ostatnio edytowane przez avitus : 09.06.2019 o godz. 22:54.