Wyświetl pojedynczy post
GrzesiuBe_89
Junior Member
 
Od: 06.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 07.06.2019, 22:36
Hehe! Bardzo śmieszny temat (wzgląd na to, że - 2 liga MKS), mój drugi post i zapewne ostatni. Generalnie powiem Wam, chłopak i dziewczyny, że smutno mi że nie jestem z Krakowa. Drugi i ostatni zapewne mój post na tym forum (wywołane na to mam)! Kilka spraw do przekazania:

Wisła & Lechia!
Walić legnicki mks (przy kolegach jesteś mocna), walić wrocławski wks, a w szczególności jebat/rezat lubelski rks!

Juventus - stara dama, cracovia - stara k***a!

Leoleoleole! Podrożały jabole! Vódka na melinie też! Wisełka jeb*e rks!

Wiślak Dolnośląski - dobranoc.
Odpowiedz cytując