felipe napisał(a):

Pasiasty, nie pasiasty, logika w tym jest. Nasza "oferta" to lekki kabaret, on go zobrazował Ale żeby nie było - próbować trzeba.
|
Jaka ....a niby w tym jest logika?
Ta jego pożal się boże metafora miałaby sens, gdyby opisywała problemy z zapłaceniem przez jakiegoś podatnika kwoty, która została naliczona przez urzędników w absurdalnej wysokości i w rażąco niesprawiedliwy sposób, wynikająca de facto z ich nierozliczonych błędów z przeszłości, a dodatkowo próba jej bezmyślnej egzekucji zagrażałoby bytowi instytucji pełniącej ważną rolę społeczną.
Próbujemy zapłacić tym co mamy, stąd kluby ciągną przecież duża część pieniędzy, z reklamy. Można dyskutować ile ten pakiet jest warty, ale wyśmiewać pomysł?
A nie że jakiemuś menelowi się nie chce kilkadziesiąt złotych rocznie zapłacić, bo on sobie tak ....a wymyślił..