Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5206
Stary 07.06.2019, 05:13
Jak juz ten dowcipnis ma byc taki obrazotworczy, niech na wstępie doda, ze te jego mieszkanie jest zagrzybione, bez wentylacji, z dziura w suficie, bez balkonu, nie można otworzyc okien, a w jednym pokoju jest goly tynk. Placi za nie 5000 czynszu + rachunki.
Odpowiedz cytując