|
Senior Member
Offline
|
|
doktor granat napisał(a): 
|
Janekx napisał, że Śliwa od 1 lipca za darmo w Miedzi (koniec kotraktu z Wisłą). Bardzo szybko zrezygnowaliśmy z Messiego ze Starachowic.. (albo on z Wisły)?
|
Reusa, nie Messiego.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
|
|