Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22209
Stary 06.06.2019, 16:50
Janekx napisał, że Śliwa od 1 lipca za darmo w Miedzi (koniec kotraktu z Wisłą). Bardzo szybko zrezygnowaliśmy z Messiego ze Starachowic.. (albo on z Wisły)?
Odpowiedz cytując