Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20790
Stary 06.06.2019, 12:35
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Pamiętajmy tez o jednym TS I SA to są jakby nie patrzeć dwa oddzielne byty. W tej chwili SA jest de facto w władaniu trójki ratowników. Dlaczego TS miałby oddawać praktycznie jedynie swoje zasoby dla inwestycji w coś co nie jest jego? Większość z nas jest kibicami piłki nożnej ale TS to nie tylko piłka.
Ale jakiej inwestycji?
Co jest nie TSu?
Właścicielem S.A jest dalej TS.

Te tereny to wartość kilkudziesieciu mln zł. Olbrzymi kapitał. Jak ktoś proponuje to sprzedać, by środkami ze sprzedaży zasilić kapitał spółki piłkarskiej to niech się z dynki pie.rdolnie w ściane. Najlepiej tak, żeby w makówce się coś przestawiło i zaczął nią myśleć.

Jedyna opcja to inwestycja w rozwój, czerpanie korzyści z kapitału, zarabianie. Czyli budowa infrastruktury która przynosi zysk.

A wy chcecie inwestować tak naprawde w kupno piłkarza ktory złamie noge i już po pieniadzach. Taki jest obszar ryzyka w ktory niektorzy proponują inwestować. Spłacicie dlugi i co dalej? Znajda sie srodki na rozwoj druzyny, znow sie cos nie uda i znów bedzie zwijanie interesu jak za Cupiała. Znow beda długi i nie bedzie terenów. Myslcie troche.
Ostatnio edytowane przez regan : 06.06.2019 o godz. 12:39.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując