|
Czyli proponujecie żeby TS sprzedał grunty dla uregulowania długów SA, dobrze rozumiem? A wiecie, choć orientacyjnie, ile te grunty są warte? Jaką część długu można by z tych pieniędzy pokryć? Czy na pewno w takiej sytuacji dług wobec TF byłby "niespłacalny"?
To jest tylko kilka kwestii do wyjaśnienia, a jest ich wiele więcej. Wydaje mi się, że wielu na forum ma tymczasem bardzo prostą wizję - za grunty spłacimy długi i ruszymy dalej w świetlaną przyszłość. A sprzedaż gruntów wcale nie gwarantuje tego, że pojawi się inwestor. Dalej zostaniemy z kłopotami związanymi ze stadionem i władzami miasta.Bez solidnego planu na to co dalej nie ma sensu rozważać tej opcji.
Jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia. Skoro teraz te tereny są niezagospodarowane to co stoi na przeszkodzie, żeby je wydzierżawić? Wie ktoś może czy dla tamtego obszaru obowiązuje plan miejscowy i jakie jest przeznaczenie działek TS?
|