|
Pamiętajmy tez o jednym TS I SA to są jakby nie patrzeć dwa oddzielne byty. W tej chwili SA jest de facto w władaniu trójki ratowników. Dlaczego TS miałby oddawać praktycznie jedynie swoje zasoby dla inwestycji w coś co nie jest jego? Większość z nas jest kibicami piłki nożnej ale TS to nie tylko piłka.
|