Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20778
Stary 06.06.2019, 07:55
Takie osoby nie chciały inwestować i dzielić się zyskiem, one chciały kupić po bardzo atrakcyjnej cenie klub (SA) w pakiecie z gruntami. Tyle, że nie przedstawiały żadnych sensownych planów względem piłkarskiej spółki. To o czym chcesz z nimi rozmawiać?
Odpowiedz cytując