|
Takie osoby nie chciały inwestować i dzielić się zyskiem, one chciały kupić po bardzo atrakcyjnej cenie klub (SA) w pakiecie z gruntami. Tyle, że nie przedstawiały żadnych sensownych planów względem piłkarskiej spółki. To o czym chcesz z nimi rozmawiać?
|