serek.c2 napisał(a):

|
A nie pomyślałeś, że te zapytania są niepoważne? Że zgłaszają się osoby zainteresowane kupnem klubu, ale w rozmowach wychodzi, że jedyne co ich interesuje to ziemia?
|
Alez prosze jesli interesuje ich wylacznie ziemia to nadal jest o czym rozmawiac, a przynajmniej powinno byc.