Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37041
Stary 06.06.2019, 00:36
Trochę takie smieszne wchodzić w politykę po to żeby się policzyć i rezygnować z tej polityki po pierwszym ciosie, który się dostało... Chyba, nikt o zdrowych zmyslach nie myslał, że partia Gwiazdowskiego zrobi teraz jakiś konkretny wynik
Dla mnie to jest żalosne, że na prawej stronie rozpala się entuzjazm w ludziach, mobilizuje ich, tylko po to aby na koniec zniweczyć ich prace i oczekiwania i rozwiązac partię, zmienić ją, uciec z niej itd. Dlatego mimo, że Konfederacja to taka mglista nadzieja i zbiór rożnych podmiotów to niech w końcu sobie polska prawica i środowiska patriotyczne działają razem i może to przyniesie jakiś efekt. A nie tak, że co kilka lat partię założy Gwiazdowski, Kukiz, JKM wyskoczy z nowa partią bo sie pokłócił ze wszystkimi, Narodowcy zabiora kolejny 1-3 procent głosów i zawsze z tego wychodziło jedno wielkie g.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.