serek.c2 napisał(a):

|
Sprawdźcie najpierw co to za grunty - mamy w zasadzie jedną działkę, która nadaje się na komercyjne wykorzystanie - od dawna są próby znalezienia odpowiedniego inwestora. O to jednak ciężko. Jak uważacie, że łatwo, to na pewno pomożecie TSowi skontaktować się z osobami/firmami, które takim inwestorem zostaną.
|
"My" to akurat nie mamy nic. Wliczając w to wiedzę na temat szczegółów dotyczących działki i dotychczasowych prób znalezienia odpowiedniego inwestora.
Fakt faktem działki komercyjnie wykorzystywane nie są. Z okresu UW (bezowocnie) minęło 13 lat. Licznik bije.