|
Grunty sa dla TSu jak pierscien dla Smigola, nikomu w niczym nie pomoga , same na siebie nie zarobia , nic sie z nimi nie robi .....one tylko są ......to troche jak miec kupon z loterii i nie isc go zrealizowac , mam dziwne wrazenie ze ten stary komuch ma w tych gruntach jakis interes , ....podzielam troche zdanie Koalika , TS z honorowym Mieta na czele nie odpowiedzieli i nie bekneli za wpuszczemie w mury Wisly bandytow i oszustow, ktorzy rozpieprzyli to wszystko
|