|
Dobrze że pojawiają się tutaj głosy rozsądku wskazujące na bezsens pozostawiania wiecznego status quo w przedmiocie gruntów...Nie chodzi o pójście do łóżka nie pierwszej randce, ale też zachowywać wianek do końca życia - jak dla mnie nie ma sensu.
To Majchrowski mamił i pewnie dalej mami leśnych dziadków z TS tymi bezcennymi gruntami...Miał i ma w tym swój cel.
Pojawiły się w klubie sensowne osoby, czas zrobić interes, który będzie trampoliną dla TS i SA.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|